252
1200px-Krieghoff_Logo.svg
253
1200px-Krieghoff_Logo.svg
254
1200px-Krieghoff_Logo.svg

K-20

,,Dwudziestka” przez wiele uważana jest za szczególne fascynującą broń.Lekka i zgrabna ,w niczym nie ustępuje w osiągach typowej ,,dwunastce” .

Bok K-20 jest prawdziwym Krieghoffem w każdym detalu. Wszystkie legendarne cechy K-80 zostały w niej po prostu dopasowane do mniejszego kalibru. Zewnętrzne wymiary systemu zostały odpowiednio zmniejszone, co w efekcie dało tak zaskakujący „lekki” kształt. K-20 błyszczy w każdej sytuacji, czy to podczas polowania czy konkurencji strzeleckich. 

Broń Hunting and Sporting

„Dwudziestka” 

Elegancka i kompaktowa K-20 może znaleźć się w centrum każdego czy to polowanie czy strzelania skeeta lub sportingu.

Wszystkie legendarne cechy K-80 zostały powtórzone w K-20 i nie chodzi tu tylko o wytrzymały system, czy też niezwykły spust, ale także o wszechstronność, która pozwala dopasować K-20 do indywidualnych potrzeb każdego strzelca. 

 

Spust

Chwalony wielokrotnie za swoją perfekcyjność. Twardość została ustawiona na 1,8 kg, co stanowi idealną siłę nacisku. Zwalnianie odbywa się mechanicznie, bez odrzutu, zawsze powtarzalnie. Dźwignia przed spustem pozwala ustawić kolejność luf. Długość języka spustowego może być regulowana, aby idealnie dopasować ją do palca strzelającego.

 

Rodzaje Luf

Wymienne lufy 20/76, długość 71 cm

Wymienne lufy 20/76, długość 76 cm

Wymienne lufy 20/76, długość 81 cm

Wymienne lufy 28/76, długość 76 cm

Wymienne lufy .410, długość 76 cm

 

Konfiguracja Osady

Optymalnie zaprojektowana osada i czółenko „Sporting”

Regulowana baka może być łatwo dostosowana do indywidualnych wymagań

Możliwe jest zrobienie osady na zamówienie i wybór klasy drewna

 

Bezpiecznik

Znajduje się za kluczem. Duży przycisk uniemożliwia przypadkowe odbezpieczenie. Bezpiecznik można łatwo zablokować w pozycji „off” na czas zawodów